Trener główny Wojciech Bąk

Wojciech Bąk jest zawodnikiem i trenerem, posiadającym czarny pas drugiego stopnia w brazylijskim jiu-jitsu. Jest Mistrzem Świata z Los Angeles z 2013 roku oraz Vice Mistrzem Świata z Abu Dhabi z 2022 roku. Dodatkowo, zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Paryżu w 2023 roku.

Przez 12 lat swojej kariery treningowej, Wojciech doskonalił swoje umiejętności w San Francisco, pod okiem takich legend sportu jak Ralph Gracie, Eduardo Fraga i Jake Shields. W 2016 roku otrzymał czarny pas od profesora Mikyo Riggs.

Po powrocie do Polski w 2018 roku założył Akademię Ralph Gracie Rzeszów, gdzie pełni funkcję głównego trenera sekcji. Jest absolwentem AWF Kraków i dyplomowanym trenerem pierwszej klasy w lekkiej atletyce. Dodatkowo, od 10 lat jest instruktorem nurkowania SCUBA.

Trener Kacper Drozdowski

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, posiadacz purpurowego pasa w Brazylijskim Jiu Jitsu. Trener grup dziecięcych oraz dorosłych. Aktywny zawodnik BJJ.

Osiągnięcia:
Brązowy medalista XV Mistrzostw Polski BJJ, medalista miedzynarodowych zawodów AJP Tour oraz wielu lokalnych zawodów krajowych.

 

Trener Adrian Błażejewski

Od ponad 20 lat związany ze sportami walki.
Ponad 10 lat pracy z dziećmi, prowadząc treningi Judo i Brazylijskie Jiu Jitsu oraz treningi dla dorosłych z zakresu Kick Boxingu, BJJ, MMA i przygotowania motorycznego.

Medalista Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu, Akademickich Mistrzostw Polski Judo oraz Mistrzostw Polski MMA

Inż. Mgr. Technologi żywności i żywienia człowieka
Instruktor Judo
Instruktor samoobrony
Instruktor Boksu
Trener Personalny

Trener Sofian Kabdani

Sofian Kabdani jest doświadczonym trenerem kickboxingu, posiadającym trzynastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie sportu. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał, szkoląc się zarówno w rodzimych klubach, jak i w Holandii, gdzie trenował w klubach takich jak Fight Club 070 i FCR Rijswijk.

Po zakończeniu swojej amatorskiej kariery, Sofian skupił się na rozwijaniu swojej wiedzy trenerskiej w zakresie treningu personalnego oraz motorycznego. Współpracował z klubem Kickboxing Leżajsk, gdzie jego zawodnicy odnosili sukcesy na najwyższym poziomie kickboxingu. Ponadto, pomagał również w doskonaleniu aspektów stójkowych zawodników profesjonalnych mieszanych sztuk walki.

Trener Tomasz Konieczny

Tomasz Konieczny to były członek Kadry Narodowej Polski w Kickboxingu, który przez 13 lat swojej kariery stoczył ponad 50 walk. Jego osiągnięcia obejmują dwukrotne zdobycie tytułu Mistrza Polski w Kickboxingu w formule K1 w latach 2018 i 2020, oraz tytuł Wicemistrza w formule Low Kick w roku 2020. Ponadto, Tomasz ma na swoim koncie walki zawodowe w renomowanych organizacjach, takich jak HFO Kickboxing i MFC Makowski Championship.

Tomasz jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne, co dodatkowo podkreśla jego profesjonalne podejście do sportu.

Trener Wiktor Błądek

Wiktor Błądek sporty walki trenuje od szesnastu lat. Jest specjalistą w kickboxingu w, ktorym stoczył kilkanaście walk amatorskich. Najważniejsze osiągnięcie to V-ce Mistrz Polski Młodzieżowców w formule low kick. Wiktor posiada purpurowy pas w brazylijskim jiu jitsu, oraz jest specjalistą od przygotowania motorycznego MMA.

Wiktor prowadzi treningi kickboxingu kobiet oraz kickboxing grupy zaawansowanej.

Trener Wiktor Kudyba

Wiktor Kudyba to utytuowany zawodnik zapasów w stylu wolnym oraz mieszanych sztuk walki. Osiągnięcia te obejmują:

– 8. miejsce na Mistrzostwach Europy w zapasach.
– Złoty medal na Mistrzostwach Polski w zapasach.
– Srebrny medal na Mistrzostwach Polski w zapasach.
– Czterokrotnie zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w zapasach.
– Srebrny medal na Mistrzostwach Polski w MMA (ALMMA).

Wiktor prowadzi treningi zapasów w Akademi Ralph Gracie Rzeszów.