Grupy treningowe

Brazylijskie Jiu-Jitsu

Gracie Jiu Jitsu jest jednym z najbardziej skutecznym, opartym na pełnym kontakcie systemem walki na świecie. Stworzony przez rodzinę Gracie w Brazyli. Podstawowym założeniem Jiu-Jitsu jest to, że 90% walk kończy się na ziemi. Dlatego Jiu-Jitsu skupia się głównie na skutecznej walce w parterze. Celem jest sprowadzenie przeciwnika do parteru, w których można zastosować dźwignie stawów lub duszenia, aby zmusić go do poddania się.

BJJ NoGi

Jiu Jitsu – NoGi to parterowa sztuka walki skupiająca się na blokadach stawów, duszeniach i pozycjach kontrolnych. Jest to sztuka wykorzystywania dźwigni, mechaniki ciała, równowagi i techniki w celu tworzenia korzystnych sytuacji wobec przeciwnika. Jest to praktyczne podejście do walki parterowej w MMA i samoobronie.

Brazylijskie Jiu-Jitsu dzieci

Sztuki walki są doskonałą formą nauki dla dzieci. Uczącym umiejętności życiowych, takich jak dyscyplina, siła umysłu, skupienie, ciężka praca, uczciwość, pewność siebie, praca zespołowa i wiele innych. Ostatecznie, sztuki walki polegają na ciągłym doskonaleniu siebie fizycznie, mentalnie, emocjonalnie i duchowo.
Oczywiście, celem jest również zabezpieczenie dziecka przed prześladowcami.
Brazylijskie JiuJitsu dzieki swojej formie treningu bazujacym na kontrolowanym pełnym kontakcie walki zapewni dziecku prawdziwe poczucie pewności siebie.

Kickboxing

Kickboxing to sport walki w stójce, oparty wyłącznie na uderzeniach. Zajęcia z kickboxingu w Akademii Ralph Gracie to połączenie technik z różnych dyscyplin uderzanych.

Naucz się, jak i kiedy używać uderzeń, obron, kontrataków i kombinacji. Kickboxing można stosować w samoobronie, zawodach i ogólnym treningu kondycyjnym.